رد کردن تا محتوای اصلی

چگونه گزینه «خرید اشتراک» را برای کانالم فعال کنم؟ - مرکز آموزش / پخش زنده و رویدادهای آپارات - مرکز پشتیبانی آپارات

چگونه گزینه «خرید اشتراک» را برای کانالم فعال کنم؟

قابلیت فروش اشتراک تنها برای استریمرهای سطح طلایی و الماس آپارات فعال می‌باشد.


جهت فعال‌سازی این قابلیت پس از دریافت نشان سطح طلایی یا الماس، وارد داشبورد پخش زنده خود شده و از تب «مدیریت اشتراک»، اقدام به بارگذاری بج‌ها و اموجی‌های دلخواه خود نمایید.


بج‌هاو اموجی‌ها انتخاب شده باید دارای سایز ۵۶ در ۵۶ پیکسل و حداکثر سایز ۱۰ کیلوبایت باشند. پس از بارگذاری، تمامی بج‌ها و اموجی‌ها می‌بایست مورد تایید مدیریت قرار گیرد. در صورت تایید آن‌ها، گزینه «خرید اشتراک» برای شما فعال می‌گردد.

در هنگام بارگذاری اموجی‌ها، می‌بایست یک کد یکتا (غیر تکراری) با تنها کاراکترهای انگلیسی یا اعداد بدون فاصله و حداکثر ۱۰ کاراکتر برای هر کدام از اموجی‌ها ثبت نمایید.

با ثبت اطلاعات بانکی خود در تب «گزارشات پرداخت» به صورت ماهانه اشتراک‌های فروخته شده با شما تسویه می‌گردند.

لازم به ذکر است پرداخت درآمد شما بصورت اتوماتیک ابتدای هر ماه بررسی شده و طی ۱۰ روز کاری بعد، واریز خواهد شد. همچنین حداقل مبلغ پرداختی ماهانه جهت تسویه حساب ۱۵۰ هزار تومان می‌باشد. در صورتی که درآمد شما به این مبلغ نرسد، درآمد آن ماه شما در سیستم ذخیره شده و هنگامی که به حد نصاب برسد مجموع درآمد حاصله به حساب شما واریز می‌گردد.
در صورت عدم تکمیل اطلاعات بانکی، درآمد ماه جاری شما ذخیره شده و با درآمد ماه بعد شما جمع می‌گردد.در پایین همین بخش می‌توانید وضعیت گزارشات پرداختی را به صورت ماهانه ببینید.


در صورتی که وضعیت پرداخت شما به «پرداخت شده» تغییر یافت، جهت پیگیری مبلغ واریز شده از بانک صادرکننده حساب ثبت شده خود اقدام فرمایید.


در بخش درآمد اشتراک، اطلاعاتی نظیر درآمد کل، درآمد ماه جاری، درآمد روز و تعداد مشترک فعال خود را مشاهده می‌کنید. همچنین در نمودار پیش بینی درآمد، وضعیت اشتراک‌های فعال به تفکیک نوع اشتراک و آخرین اشتراک‌های فروخته شده خود را مشاهده خواهید کرد.


همچنین می‌توانید از بخش آخرین اشتراک‌های فعال خریداری شده به لیست مشترکین دسترسی پیدا کرده و خروجی اکسل آن را از سیستم دانلود نمایید.


برای داشتن درآمدی ثابت، اشتراک های سه ماهه یا شش ماهه به صورت ماهانه به حساب استریمر واریز خواهند شد. به طور مثال که اگر کاربری دو بار پشت سرهم اشتراک سه ماهه را خریداری کند، پرداختی به استریمر در طول شش و هر ماه معادل یک اشتراک یک ماهه خواهد بود.
مفید بود مفید نبود

86 نفر از 120 نفر این صفحه را مفید دانسته است

صفحه نخست ارسال تیکت