رد کردن تا محتوای اصلی

نحوه ثبت نام در سیستم درآمدزایی آپارات چگونه است؟ - مرکز آموزش / درآمدزایی / ثبت نام در سیستم - مرکز پشتیبانی آپارات

نحوه ثبت نام در سیستم درآمدزایی آپارات چگونه است؟

اگر شما تولید کننده محتوا هستید برای دریافت درآمد خود باید در سیستم درآمدزایی آپارات ثبت نام کنید، برای ثبت نام در این سیستم کافی است مراحل زیر را دنبال کنید:

برای وارد شدن به بخش درآمدزایی حتما باید تولید کننده محتوا باشید و صفر تا صد محتوا تولید خودتان باشد. همچنین شما باید 200 دنبال کننده داشته باشید و طی سه ماه گذشته از ویدئوهای تولیدی خود 3000 ساعت مدت زمان تماشا کسب کنید.

در نظر داشته باشید هر زمان کانال شما به 200 دنبال کننده و 3000 ساعت مدت زمان تماشا در سه ماه برسد، ارسال درخواست درآمدزایی برای شما باز خواهد شد.

پیشنهاد می‌کنیم در صورت داشتن شرایط بالا پیش از ارسال درخواست درآمدزایی، از اینجا تعریف تولید کننده محتوا در آپارات را بخوانید.

شما می‌توانید از اینجا شرایط کانال خود را برای ورود به سیستم درآمدزایی بررسی کنید.


 • در صورت داشتن تمامی شرایط ذکر شده در بالا وارد حساب کاربری خود شوید و از قسمت بالا سمت چپ گزینه “داشبورد آپارات” را انتخاب کنید.

15.jpg


 • سپس در صفحه باز شده از منوی سمت راست بر روی گزینه درآمدزایی از آپارات کلیک کنید.

 • در این صفحه تعداد دنبال‌کنندگان و مدت زمان تماشا کانال خود را می‌توانید مشاهده کنید.

59.jpg


 • در این مرحله باید موضوع کانال خود را با توجه به محتوایی که تاکنون منتشر کرده‌اید را انتخاب کنید.

 • پس انتخاب بخش “زیر موضوع” برای شما فعال می شود که می‌توانید حداکثر سه زیر موضوع انتخاب کنید.

 • اگر شما تولید کننده محتوا آموزشی هستید حتما تیک این قسمت را بزنید.

60.jpg

نکته:محتواهایی که هرنوع دانش، هنر یا تجربه‌ای را به مخاطب منتقل می‌کنند در دسته‌ی محتواهای آموزشی در آپارات قرار می‌گیرند.

البته توجه داشته باشید که محتواهایی که صرفا از جنس سرگرم‌کننده و یا خبری هستند محتوای آموزشی محسوب نمی‌شوند. اگر غالب ویدئوهای کانال شما در حوزه‌ی آموزشی است، کانال شما نیز در دسته کانال‌های آموزشی قرار می‌گیرد.


باید اطلاعات خود را در فرم درخواستی تکمیل کنید. شما باید سربرگ حقوقی یا حقیقی را بر اساس اینکه کانال شما متعلق به یک شخص است(حقیقی) یا متعلق به یک مجموعه یا شرکت دارای شناسه ملی است(حقوقی ) پر کنید.

62.jpg


اطلاعات درخواستی شامل موارد زیر است:

 • نام و نام خانوادگی

 • شماره موبایل

 • ایمیل

 • کدملی

 • آدرس

 • شماره شبا

 • نام بانک

 • بارگذاری کارت ملی (کارت شناسایی ملی)


نکاتی که هنگام پر کردن فرم باید به آن توجه کنید:

 1. هنگام وارد کردن شماره شبا، کد ملی، شماره موبایل و ... حتما کیبورد خود را در حالت انگلیسی بگذارید.

 2. ابتدای شماره شبا حتما از عبارت IR استفاده کنید.

 3. دقت کنید اگر در بخش درآمدزایی تایید شوید درآمد شما به شماره شبایی که ثبت می‌کنید واریز خواهد شد پس در وارد کردن شماره شبا خود دقت لازم را داشته باشید.

 4. تصویر کارت شناسایی خود را در بخش تصویر کارت ملی قرار دهید. اگر زیر 18 سال هستید می‌توانید تصویر شناسنامه خود را آپلود کنید.

 5. بعد از وارد کردن اطلاعات، درخواست خود را ثبت کنید.

 6. مدت زمان بررسی درخواست‌ها حداکثر 7 روز کاری است.نکته:اگر حتی یک ویدئو در کانال داشته باشید که تولید شما نباشد، درخواست شما رد خواهد شد.


علت رد شدن درخواست توسط کارشناس درآمدزایی چیست؟

 1. مدارک ارسالی شما کامل نیست.

 2. با توجه به محتوای شما، احتیاج به ویدئو احراز هویت وجود دارد.

 3. واچ تایم یا مدت زمان تماشا شما از محتوای بازنشری که حذف کردید گرفته شده که مورد تایید سیستم درآمدزایی نیست. مدت زمان تماشای کانال باید از محتوای از صفر تا صد تولید شده توسط شما حاصل شده باشد.

 4. کانال‌های تولید کننده باید ویدئوهای از صفر تا صد ساخته شده توسط خودشان را در کانال آپلود کنند. در غیر این صورت، کانال شما بازنشری محسوب می‌شود.

 5. هر گونه مغایرت با قوانین سیستم درآمدزایی منجر به رد درخواست خواهد شد.در این صورت شما می‌توانید به بخش پشتیبانی تیکت ارسال کنید تا علت رد شدن درخواست شما مشخص شود.در صورت داشتن هرگونه سوال می‌توانید از اینجا با همکاران پشتیبانی آپارات در ارتباط باشید.

برای آشنایی بیشتر با سیستم درآمدزایی آپارات اینجا کلیک کنید.

مفید بود مفید نبود
صفحه نخست ارسال تیکت