رد کردن تا محتوای اصلی

سیستم کسب درآمد آپارات چیست و چطور می‌توانم از ویدیوهایم در آپارات کسب درآمد کنم؟ - مرکز آموزش / درآمدزایی / ثبت نام در سیستم - مرکز پشتیبانی آپارات

سیستم کسب درآمد آپارات چیست و چطور می‌توانم از ویدیوهایم در آپارات کسب درآمد کنم؟


سیستم کسب درآمد آپارات چیست؟

سیستم کسب درآمد آپارات، سرویس حمایتی از توليدکنندگان محتوای ویدیویی می باشد.

آپارات برای حمایت از تولیدکنندگان محتوا، سود حاصل از نمایش تبلیغات در ویدیوهای آپارات را با تولیدکنندگان محتوا تقسیم می‌کند.

دغدغه حمایت از تولیدات ویدیویی همیشه با آپارات بوده و به روش های ساده از گذشته همیشه وجود داشته است. با رشد تولیدات ویدیویی و تولیدکنندگان محتوا، نیاز شدید به سیستمی پیدا شد که  در آن درآمد بهتری را کاربر کسب کند. برای کسب درآمد بیشتر مبنای محاسبه درآمد کاربران بر اساس کیفیت ویدئو و زمانی که مخاطبان تولیدات ویدیویی را تماشا می کنند، قرار داده شده است.

با  رشد کیفیت محتواهای ویدیویی؛ دیگر تولیدکنندگان با تیتر یا کاور جذاب و گرفتن بازدید درآمد کسب نمی کنند، بلکه هنر نگه داشتن مخاطب و دیدن دقیقه های بیشتر ویدیو چیزی است که برای تولیدکنندگان درآمد اهمیت خواهد داشت.

ads-income.png

شریک شدن آپارات و تولیدکننده ها:

شریک شدن تولیدکنندگان محتوا به صورت کاملا دقیق با آپارات ایجاد شد. همانطور که می‌دانید درآمد اصلی آپارات از نمایش تبلیغات بر روی محتواهای ویدیویی است؛ و اکنون شمارش دقیق تعداد تبلیغ های موفق نمایش داده شده برروی محتوای هر کانال، به ما امکان سنجش دقیق سودآوری هر کانال و تقسیم مساوی آن با صاحب کانال را می دهد.


چرا از کلمه شراکت استفاده می‌کنیم؟

تصور کنید در یک ماه مشخص و در یک دسته بندی خاص از محتواها مانند دسته بندی بازی و سرگرمی، تبلیغاتی با قیمت گران تر از حد متوسط فروخته شود و بر روی آن ها به نمایش در بیاید؛ این اتفاق باعث افزایش درآمد تمام کانال هایی می شود که تولیدکننده محتواهای حوزه بازی و سرگرمی هستند. به بیان ساده تر از این پس حتی اگر یک تبلیغ با میانگین قیمتی خوب بر روی یک ویدیو نمایش داده شود، تولیدکننده و پلتفرم در این افزایش به صورت کاملا مساوی شریک هستند. حالا همین حالت را برای زمانی در نظر بگیرید که بر روی یک دسته بندی خاص از محتواها در یک ماه شاهد کاهش حجم تبلیغات یا میانگین قیمتی آن باشیم.

جزییات محاسبه درآمد؟

همانطور که گفته شد از این پس درآمد یک کانال بر اساس نمایش موفق تبلیغات بر روی محتواهای آن کانال هست. هر تبلیغی که حداقل 6 ثانیه از آن توسط مخاطبانتان دیده شود به عنوان یک تبلیغ موفق شمارش شده و سود حاصل از آن با شما بصورت مساوی و گاه بیشتر به نفع تولیدکننده تقسیم میشود.برای عضویت در برنامه درآمدزایی آپارات، کلیک کنید.

برای مطالعه بیشتر در خصوص قوانین سیستم کسب درآمد آپارات اینجا کلیک نمایید.

مفید بود مفید نبود
صفحه نخست ارسال تیکت