رد کردن تا محتوای اصلی

چطور ویدیوهای آپارات را در سایت خودم به صورت خودکار نمایش دهم؟ - مرکز آموزش / مشکلات فنی و پردازش ویدیو / اشکال در ارسال API و نمایش ویدیو در سایت‌های دیگر(Embed) - مرکز پشتیبانی آپارات

چطور ویدیوهای آپارات را در سایت خودم به صورت خودکار نمایش دهم؟

شما به راحتی میتوانید هر ویدیویی را در سایت خود آماده نمایش کنید تا کاربران سایت شما بتوانند محتوای ویدویی مد نظر شما را از روی سایت خود شما تماشا کنند. به طور کلی، شما 3 امکان متفاوت دارید: که تنها در حالت استفاده از API می‌توانید به صورت خودکار ویدیوها را فراخوانی کنید.

1- امبد کردن ویدیو در سایت: شما به راحتی با کلیک روی دکمه اشتراک‌گذاری زیر هر ویدیو می‌توانید، کدهای مختلف شامل: کد اسکریپت، کد آی‌فریم و کدAMP را دریافت کنید و به راحتی هر ویدیویی را در سایت خود قرار دهید و البته این کار باید برای هر ویدیو به صورت دستی انجام شود.
2- استفاده از RSS: یکی از مزیت های RSS این است که به آسانی می توانید از مطالب کانال دیگران در وب سایت خود استفاده کنند. اگر شما خوراک یا RSS feeds را به بکاربگیرید، می‌توانید با استفاده از مثلا کدهای جاوا آن را در سایت خود قرار دهد و از ویدیوهای آپارات در وب سایت خود استفاده نماید. اما در نظر داشته باشید که این فید تنها لینک صفحه کانال یا ویدیو است و به صورت امبد شده نمایش پیدا نمی‌کند.
3- استفاده از API آپارات: به صفحه راهنمای API در آپارات رفته و توضیحات صفحه https://www.aparat.com/api#videoByUser را با دقت مطالعه کنید. با این روش هر ویدیویی را می‌توانید به صورت خودکار در صفحات مختلف سایت خود داشته باشید.
مفید بود مفید نبود

21 نفر از 49 نفر این صفحه را مفید دانسته است

صفحه نخست ارسال تیکت