رد کردن تا محتوای اصلی

چطور از سرویس تبلیغات در آپارات استفاده کنیم؟ - مرکز آموزش / تبلیغات در آپارات - مرکز پشتیبانی آپارات

چطور از سرویس تبلیغات در آپارات استفاده کنیم؟

تبلیغات به عنوان یک روش مورد اعتماد و سودآور در عرصه مارکتینگ خودش را ثابت کرده است. تفاوتی ندارد از کدام نوع بیزینس هستید B2B یا B2C، اگر به دنبال یک روش سریع و کارآمد هستید و مایل هستید نرخ تبدیل تان را افزایش بدهید استفاده از این نوع تبلیغات بسیار برای شما توصیه می شود. هدف از تبلیغات کلیکی آن است که کاربر روی وب سایت تبلیغ کننده کلیک کند و وارد لندینگ پیج شود و اکشنی که تبلیغ کننده می خواهد را انجام دهد. این فراخوان عمل می تواند خرید محصول باشد می تواند عضویت در خبرنامه، دانلود ویا  باشد.

برای شروع ابتدا وارد حساب کاربری خود شوید، سپس در قسمت بالا سمت چپ بر روی آیکون "داشبورد تبلیغات" کلیک نمایید.
بر روی داشبورد تبلیغات کلیک کنید تا وارد پنل تبلیغات خود شوید. برای شروع کافیه از سمت راست قسمت "لیست تبلیغات" را انتخاب کنید تا صفحه زیر برای شما نمایش داده شود. بر روی آیکون افزودن تبلیغ کلیک نمایید تا بتوانید کار تبلیغات خود را شروع کنید. 


در این صفحه مراحل را به ترتیب تکمیل نمایید.

1. ویدئو تبلیغاتی مورد نظر خود را که قبلا آپلود کرده اید؛ انتخاب نمایید.

2. قیمت پیشنهادی برای هر نمایش در حال حاضر 50 تومان می باشد.

3. سقف بودجه کل و سقف بودجه روزانه ای که برای تبلیغات در نظر گرفته اید را در این قسمت مشخص نمایید.برای اطلاع از چگونگی آپلود ویدئو اینجا کلیک نمایید.4. در قسمت "نحوه تخصیص" دو آیتم قابل انتخاب است:

در سریع ترین زمان: بودجه شما برای نمایش موفق در کل روز پخش نخواهد شد، به عبارتی از ابتدا به صورت پیوسته تبلیغات انجام خواهد شد تا بودجه روزانه شما به پایان رسد.

به طور مساوی: بودجه شما را برای نمایش موفق تبلیغات، در 24 ساعت پخش کرده و در کل روز نمایش موفق خواهید داشت.

5. از این قسمت شما میتوانید محل نمایش تبلیغ را در ویدئو مشخص نمایید.

6. در این قسمت لینک و متن مناسبی برای فراخوان مخاطبین خود برای انتقال به صفحه مورد نظر خود وارد نمایید.

7. در این قسمت تاریخ و ساعت شروع و پایان کمپین خود را می توانید انتخاب نمایید.

8. برای رفتن به مراحل بعدی بر روی گزینه ثبت و مرحله بعد کلیک نمایید.9. از این قسمت میتوانید کلمات کلیدی مرتبط با تبلیغات خود را وارد نمایید.

10. از این قسمت میتوانید دسته بندی های مرتبط با ویدئو خود را وارد نمایید.

11. اگر مخاطبین کانال های خاصی مورد نظر شما هست میتوانید از این قسمت کانال های مورد نظر خود را مشخص نمایید.

12. از این قسمت میتوانید مشخص کنید تبلیغات شما در چه مکانی نمایش داده شود.بعد از ثبت هدفگذاری های ویدئو وضعیت تبلیغ شما در انتظار تایید خواهد بود تا همکاران آپارات تبلیغات شما را بررسی و تایید نمایند.


چگونه کمپین تبلیغاتی خود را ویرایش کنم؟


شما میتوانید از قسمت تنظیمات و زدن بر روی آیکون چرخ دنده وارد صفحه ویرایش کمپین خود شوید و تغییرات لازم را اعمال نمایید.با رفتن به صفحه تنظیمات و کلیک بر روی علامت مشخص شده در تصویر زیر میتوانید ویدئویی که قبلا بارگذاری کرده اید را نیز ویرایش نمایید.
بعد از تایید کمپین شما میتوانید آمار مربوط به آن را از این طریق مشاهده نمایید، برای این منظور بر روی تصویر نشان داده شده در تصویر زیر کلیک نمایید.
مفید بود مفید نبود

13 نفر از 20 نفر این صفحه را مفید دانسته است

صفحه نخست ارسال تیکت