رد کردن تا محتوای اصلی

چطوردر آپارات کودک نام خود را ویرایش کنم؟ - مرکز آموزش / آپارات کودک - مرکز پشتیبانی آپارات

چطوردر آپارات کودک نام خود را ویرایش کنم؟

ویرایش نام در وبسایت آپارات کودک

شما می‌توانید از دو طریق وب‌سایت و اپلیکیشن آپارات کودک نام خود را ویرایش کنید.

برای انجام این کار ابتدا باید وارد حساب کاربری آپارات کودک خود شوید.


1. برای وارد شدن به حساب کاربری خود در قسمت بالای صفحه سمت چپ بر روی دکمه "ورود" بزنید .2. سپس شماره تلفن همراه، ایمیل، یا نام کاربری خود را که قبلا با آن ثبت نام انجام دادید در قسمت مشخص شده وارد نمایید.


درصورتی که هنوز از چگونگی ثبت نام اطلاع ندارید به مقاله"چطور در آپارات کودک ثبت نام کنم؟" را مطالعه کنید.


3. در مرحله بعد رمز عبور خود را وارد نمایید.4.در نوار بالای صفحه گوشه سمت چپ روی آیکون پروفایل کلیک نمایید، صفحه ای مشابه تصویر زیر برای شما نمایش داده خواهد شد. برای وارد شدن به قسمت ویرایش اطلاعات بر روی گزینه تنظیمات کلیک نمایید.


مهم: در نظر داشته باشید این ویرایش به منزله تغییر نام کاربری شما نمی‌باشد.


5. صفحه "ویرایش اطلاعات کاربری" برای شما باز می‌شود، می‌توانید در این صفحه نام و رمز عبور، خود را تغییر دهید. برای این منظور مانند تصویر بر روی گزینه "ویرایش اطلاعات" کلیک نمایید.6. در کادری که مشخص شده نام خود را وارد نمایید.7. سپس برای ثبت تغییرات بر روی "ثبت اطلاعات" کلیک کنید.8. از همین طریق نیز میتوانید ایمیل خود را به صفحه پروفایل خود اضافه نمایید کافی است بر روی آیکون افزودن کلیک نمایید و مانند تغییر نام کاربری که در بالا توضیح داده شد عمل کنید.

برای تغییر رمز عبور نیز از همین طریق اقدام نمایید.برای تغییر شماره تلفن همراه و یا ایمیل خود می‌توانید از مقاله چطور ایمیل یا شماره موبایل خودم را درآپارات کودک تغییر دهم؟" کمک بگیرید.

ویرایش نام در اپلیکیشن

1. اپلیکیشن را باز کنید و روی علامت صورتک بزنید تا منوی پروفایل برای شما باز شود

2. روی علامت چرخ‌دنده بزنید.

3. قسمت ویرایش اطلاعات کاربری را انتخاب کنید و از این قسمت نام خود را تغییر دهیددر صورتی که هنگام اعمال تغییرات مشکل شما رفع نشد می توانید از طرق زیر با تیم پشتیبانی وبسایت آپارات کودک در ارتباط باشید.

ایمیل: payment@aparatkids.com

شماره تلفن: 02174524

سوالات متداول
مفید بود مفید نبود

8 نفر از 22 نفر این صفحه را مفید دانسته است

صفحه نخست ارسال تیکت