رد کردن تا محتوای اصلی

چگونه یک رویداد را خریداری کنم و وارد پخش زنده آن شوم؟ - مرکز آموزش / پخش زنده - مرکز پشتیبانی آپارات

چگونه یک رویداد را خریداری کنم و وارد پخش زنده آن شوم؟

فرآیند خرید بلیت رویداد 


۱- برای خرید یک رویداد کافیست وارد صفحه رویداد شده و پس از انتخاب بلیت مورد نظر، بر روی گزینه‌ی «ثبت نام/ورود به پخش زنده» کلیک نمایید. 

۲- اگر در آپارات حساب کاربری ندارید یا وارد آن نشده‌اید، لازم است در این مرحله در آپارات ثبت نام کنید یا وارد حساب کاربری خود شوید. 

چطور در آپارات ثبت نام کنم؟


اگر با ایمیل در آپارات ثبت نام نموده‌اید یا شماره تلفن خود را در آپارات ثبت نکرده‌اید، لازم است قبل از خرید، شماره تلفن خود را ثبت نمایید.


اگر کد تخفیف دارید، در مستطیل مربوطه، کد خود را وارد نموده و گزینه «اعمال» را کلیک کنید. بر اساس میزان تخفیف تعریف شده از قیمت بلیت شما کسر خواهد شد.


۳- پس از کلیک بر روی گزینه «ثبت نام»، مشخصات رویداد به همراه قیمت نهایی بلیت به شما نمایش داده می‌شود. برای نهایی کردن خرید خود، لازم است پس از تایید قوانین، بر روی گزینه «خرید بلیت» کلیک کنید.


۴- حال به درگاه بانکی منتقل می‌شوید. پس از تکمیل پرداخت مستقیماً به آپارات برخواهید گشت.

۵- اگر پرداخت شما موفق باشد، پس از بازگشت به صفحه رویداد، پیام «شما با موفقیت بلیت رویداد ... را تهیه کرده‌اید» به شما نمایش داده می‌شود و یک پیامک تایید خرید برای شماره شما ارسال خواهد شد.

۶- اگر پرداخت شما موفق نباشد، پس از بازگشت به صفحه رویداد، پیام «پرداخت بانک ناموفق» یا «متاسفانه اتصال به درگاه با مشکل مواجه شد» به شما نمایش داده خواهد شد.

اگر پرداخت شما ناموفق بود و پول از حساب شما کسر شد، پس از نهایتا ۷۲ ساعت مبلغ کسر شده به حساب شما بازخواهد گشت. در صورتی که این اتفاق رخ نداد با پشتیبانی آنلاین رویدادها در تماس باشید. 


ورود به پخش زنده


حال در زمان شروع رویداد به صفحه رویداد مراجعه نموده و با کلیک بر روی گزینه «ورود به پخش زنده» وارد صفحه پخش زنده رویداد شوید.


جهت دسترسی به لیست رویدادهای خریداری شده، می‌توانید به تب «رویدادهای ثبت نام شده» در این صفحه مراجعه نمایید.


مفید بود مفید نبود
صفحه نخست ارسال تیکت